hosting a domény banan.cz

Požadovaná stránka , hostujici na banan.cz není dostupná. Zkuste se vrátit zpět. Tato doména má hosting u banan.cz.

hosting

Webhosting od společnosti banan.cz běží na kvalitních serverech, které jsou nonstop monitorovány 24 hodin denně. Můžete využívat 8GB místa pro Vaši www prezentaci, poštu a databázi. Jsou dostupné PHP4 i PHP5, z databází jsou k dispozici Mysql, Postgree , SQLite, FireBird. Neomezujeme počet e-mailových schránek, databází, ani FTP účtů. Každá subdoména může mít vlastní FTP účet.

Zajišťujeme registraci velkého množství národních, i generických domén, ale i exotické domény. K dispozici domény .SK, .IT, .CN, .HK, .BE, .JP, .AT, .IN, .RU, .LT, .SG, .DK, .DE, .TV, .CH, .LI, .RO, .US, .LV a jiné.

Traffic, neboli datový přenos, je neomezený. Nabízíme garance dostupnosti, která je dána smluvně a statistiky jsou vždy veřejně dostupné. Měření dostupnosti je zajištěno externí autoritou.

vyzkoušejte zdarma

Pro otestování našich služeb můžete požádat na technické podpoře podpora@banan.cz o testovací doménu a hosting zdarma. Hosting má k dispozici kvalitní zálohy. Vždy 7 záloh www co tři dny, denní zálohy mysql 7 dní nazpět.

vip řešení a serverhosting

V případě potřeby je možné si domluvit individuální řešení. Nabízíme VIP tarif, který obsahuje 20GB prostoru. Jeden klient má svůj sdílený prostor pro web prezentaci umístěn na serveru, kde se nachází max 10 klientů. Dále je možné využít služby serverhostingu, což znamená, že u nás umístíte vlastní server. Ceny jsou individuální.